Tabuľka registrovaných: NEMEC Cez Iľovnícky hrebeň 2021

Dlhá trať - Dorast     1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
VIKTOR ŽIDZIK ML.2004JabloňÁno

Dlhá trať - Muži A     18

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JOZEF ČAN1993PROefekt teamNie
TOMÁŠ SABOL2002BIGBIKE TeamNie
PETER ZIVCAK1984ProSport Team KosiceÁno
SAMUEL MALOŠ 2003STARBIKE Prešov Nie
TOMAS GRIBANIC1982pro-body sport teamÁno
JURAJ KOCERGIN1983ProSport Team KosiceNie
PETER STRENK1982Športservis BratislavaNie
TOMÁŠ HAUSER1982ProSport Team KošiceNie
MARCEL BELIČÁK1996Spišská Nová Ves Áno
JOZEF JAŠKO1982PrešovÁno
MAREK GERGEĽ1982Zemplínske HradišteÁno
PETER DZURŇÁK1982GelnicaÁno
MIROSLAV KRAĽ1987CK-MILK AGRO SabinovNie
PETER KÁL1986KošiceNie
RUDOLF DZUREŇ1994pro-body sport team Nie
KAROL GRANČAI1983BICYCLE GARAGEÁno
MIROSLAV PALIČKA1983Exisport.skNie
MARIÁN SURNIČIN1985Merida Bikesport HumennéNie

Dlhá trať - Muži B     7

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
GABRIEL ONDROVIČ1980Vranov nad ToplouNie
KAMIL HRONEC1981PKPNie
PAVOL HALŽA1978pro-body sport teamNie
PETER PABIN1981HumenneÁno
RASTISLAV KONČEK1975KošiceÁno
MARTIN ZIBRÍN1975MTBiker.skNie
VIKTOR ŽIDZIK1973JabloňÁno

Dlhá trať - Muži C     4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
RUDOLF SABOL1967BretejovceÁno
VLADIMÍR KAKALEJČÍK1966GelnicaÁno
ĽUBOMÍR JUROŠ1970BreznoNie
RASTISLAV BALOČKO1971MADBIKER KošiceNie

Stredná trať - Dorast     6

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
TADEÁŠ ČOP2004SninaNie
TOMÁŠ POLAČKO2004SninaÁno
DÁVID EŠTVAN2005Petist Bike klubNie
JÁN UCHAĽ2005KC MichalovceNie
TADEÁŠ GOLIAŠ2004Bigbike.skNie
FILIP GIČ2005Petist Bike klubNie

Stredná trať - Muži A     19

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MAROŠ PETER1994Hermanovce nad TopľouNie
MIREC ZÁGORA1986Modrá ustricaNie
MARTIN HUDY1982Lemra KosiceNie
TOMÁŠ SOMOROVSKÝ1987KošiceÁno
JAKUB KARAŠČÁK2003SninaÁno
MICHAL JUROV1991HumenneNie
FILIP RYBAR1994CesticeNie
TOMÁŠ MAŤAŠOVSKÝ1999Zemplinska Teplica Áno
MARTIN FOLENTA1996HumenneNie
MICHAL ČVERHA1998CK RaslaviceNie
ĽUBOMÍR KOČIK1991PROefektÁno
RÓBERT GOMBALA1987MTBIKERNie
PAVOL MAJLATH1989GelnicaÁno
MATÚŠ LENHART1984SenecÁno
JÁN FEDORKO1982HumennéNie
MATUŠ MRIZ1988MitsubishiÁno
MARIÁN MEŠČAN1991PrešovNie
ROMAN RADA2003HumennéNie
PATRIK FIALA2003HumennéNie

Stredná trať - Muži B     13

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ROMAN SIMKO1979KošiceÁno
MARTIN SLIVKA1976Petistbike Nie
MILAN RUŠČANSKÝ1980HumennéNie
SLAVOMÍR ANDREJCO 1976LackovceNie
MARTIN SOKOL1977Skoda Team Auto GabrielÁno
JULIUS FICZERE1976Skoda Team Auto GabrielÁno
JAN MITRO1981KošiceNie
PETER MAJERNIK1977ČaňaNie
SLAVOMIR JURIGA1978Bike4fun GelnicaÁno
JOZEF IŽDINSKÝ1981bikemi.sk UNIKÁTNE DREVENÉ BICYKLEÁno
VIKTOR ŠAFRANKO 1978Košice Áno
MIRON JESENSKY1977KosiceNie
VLASTIMIL CHABA1974KošiceNie

Stredná trať - Muži C     1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JAROSLAV FOTUL1964Čaňa Nie

Stredná trať - Muži D     3

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
FRANTIŠEK FABUĽA1958Haniska - PONie
JÁN HLEBAŠKO1961delta klub košiceNie
PETER MADARASZ1958ProSport KošiceNie

Krátka trať - Dorast     3

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MAREK HARVILIK 2007Lackovce Nie
ALEX TAŇKOŠ2006HumennéNie
VIKTÓRIA KIMÁKOVÁ 2006SninaNie

Krátka trať - Muži     4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JÁN ČVERHA1971CK RaslaviceNie
MAREK HARVILIK 1977Lackovce Nie
ARTUR KAŠŠAI2003HumennéNie
MICHAL ŽIDZIK2003JabloňNie

Krátka trať - Ženy     2

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ANNA FABUĽOVÁ1961Haniska - PONie
ZUZANA ŽIDZIKOVÁ1975JabloňNie
Kategória Registrovaných
Dlhá trať - Dorast1
Dlhá trať - Muži A18
Dlhá trať - Muži B7
Dlhá trať - Muži C4
Dlhá trať - Muži D0
Dlhá trať - Ženy A0
Dlhá trať - Ženy B0
Dlhá trať - Ženy C0
Dlhá trať - Ženy D0
Stredná trať - Dorast6
Stredná trať - Muži A19
Stredná trať - Muži B13
Stredná trať - Muži C1
Stredná trať - Muži D3
Stredná trať - Ženy A0
Stredná trať - Ženy B0
Stredná trať - Ženy C0
Stredná trať - Ženy D0
Krátka trať - Dorast3
Krátka trať - Muži4
Krátka trať - Ženy2
SPOLU:81

SPONZORI:

sponzori

ORGANIZÁTOR PRETEKU:

logo_organizator

Laborecká MTB

  • Adresa: Lackovce 62, 066 01 Lackovce
  • Telefón: +421 950 442 448
  • Email: info@laboreckamtb.sk
  • Web: www.laboreckamtb.sk