Tabuľka registrovaných: 4. ročník Raslavický Pedál

Dlhá - Juniori (2007 - 2004)     Počet: 1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
LUKÁŠ VILČEK 2004Veľký Slivník Nie

Dlhá - Muži: 19 - 39 rokov (1983 - 2003)     Počet: 48

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
RUDOLF DZUREŇ1994blackbike.sk Nie
IGOR MANIK1990P.I.P OsikovÁno
MATÚŠ FÁBRY2001blackbike.skÁno
PATRIK BRODA1991PIL-STAV cykloteamNie
TOMÁŠ VIŠŇOVSKÝ1987PIL-STAV cykloteamNie
PETER VAVREK2000PIL-STAV cykloteamNie
LUBOS CENTES1985FrickovceÁno
MARTIN NOVOTNÝ1990RaslaviceÁno
MIROSLAV KRÁĽ1987ADZ - FLY - TEAM SabinovÁno
PAVOL BABEJ1990Topasport.euÁno
MARIAN SABOL1989RaslaviceÁno
BRAŇO PANČÍK1992BreznoÁno
DOMINIK EŠTOČIN1995KoprivnicaÁno
MARTIN MAJERNÍČEK1995PolomaÁno
STANISLAV KOSMAČ1991BardejovNie
ŠTEFAN MAMRILLA1995blackbikeÁno
MAROŠ GLEVAŇÁK1990KežmarokÁno
TOMAS BUKOVSKY1992Time4FunÁno
JÁN VIROSTKO1985KošiceÁno
MIROSLAV MEDVEC1992Richnava Áno
MAREK NOVOTNÝ1983CK MSK KezmarokÁno
LUBOS ZBOJAN1984MichalovceÁno
PETER KOLLARČÍK1987SedliceÁno
VLADIMIR KOČ 1990Poprad Áno
MICHAL LIČAK1995DemjataÁno
KAROL GRANČAI1983GečaÁno
MATÚŠ PIROŽEK1996PrešovÁno
DOMINIK BUJŇÁK1995Bike klub BrezovicaÁno
MICHAL ČOLLÁK 1983KošiceÁno
JÁN MÚDRY1996SvidníkÁno
JÁN MARCHEVSKÝ1991ŠemetkovceÁno
MARTIN GERALSKÝ1999KST Hertník Áno
STANISLAV FEDORKOVIČ1990STROPKOVÁno
BRANISLAV FEDORKOVIČ1990StropkovÁno
LUKÁŠ VOĽANSKÝ1993SoľÁno
MAŤO MIKULA1994SoľÁno
ĽUBOMÍR VILČEK 2001Veľký Slivník Áno
JORGE SANCHIS1986Enguera Áno
TOMÁŠ BUXÁR1985DravceÁno
JOZEF ŠIDÍK1993Šarišské MichaľanyÁno
TOMÁŠ BLAŠČÁK1991CTK Čergov 25Áno
OTO BEŇA1985PrešovÁno
MATEJ MATEJKA1985PREŠOVÁno
MATÚŠ SABOL1999BardejovÁno
RADOVAN ZAJAC1998BardejovÁno
FRANTIŠEK GALDUN1991LičartovceÁno
PAVOL MELIŠ1990Divina Racing Team Nie
FILIP RYBAR1994ProSport Team KošiceNie

Dlhá - Muži: 40 - 49 rokov (1973 - 1982)     Počet: 28

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
PETER ŠINAĽ 1976P.I.P OsikovÁno
PETER PUTNOCKÝ1981P.I.P OsikovÁno
MARIAN DOBROTKA1982PrešovÁno
MIROSLAV KOHOUT1973Košice Áno
DANIEL MARTON1977PrešovÁno
ĽUBOMÍR BODNÁR 1978ADZ - FLY - TEAM Sabinov Áno
MICHAL IVANIČ1974Vranov nad TopľouÁno
VLADIMÍR ŠEVCOV1980GerlachovÁno
JOZEF BAVOĽÁR1982JanovíkÁno
TOMÁŠ SLIVA1981CK MŠK KežmarokÁno
JOZEF LENGEN1978SokoľNie
MAREK SABOL1982Raslavice Áno
ROMAN NÉMETH 1979Prešov Áno
RADOVAN KRČULA1981Horská PolíciaÁno
MAREK GERGEĽ1982Zemplínske HradišteÁno
ONDREJ BENKA-RYBAR1982RokytovNie
PETER ŠTOFKO1981PopradÁno
SLAVOMÍR GERALSKÝ1974KST HertníkÁno
ROMAN SIMKO1979KosiceÁno
MARTIN JAKAB 1978Smädný cyklistaNie
TOMÁŠ GRIBANIČ1982pro-body sport teamNie
MICHAL ALEXIK1978Stará ĽubovňaNie
MATUŠ LEŠČINSKY1982NaNervaNie
ONDREJ EVIN1976MokroluhNie
RASTISLAV KONČEK1975KosiceNie
SLAVOMIT ŠPAK1976CyklošpakNie
PETER DŽUGAN1982CK Energia SvitNie
PETER DZURNAK1982GELNICANie

Dlhá - Muži: 50 - 59 rokov (1963 - 1972)     Počet: 9

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JOZEF BOCKO1969KružlovÁno
VLADIMÍR KAKALEJČÍK1966GelnicaÁno
DUŠAN LAZORIK1970RaslaviceÁno
IVAN ZAVACKY1968BardejovÁno
MICHAL IVANČO1970ŠK BanskéÁno
VLADIMÍR PAJERCHÍN1967BatizovceÁno
RUDOLF SABOL1967BretejovceNie
LADISLAV CSOKAS1972Košice - Nad jazeromNie
RUDOLF DZUREŇ1964Malá IdaNie

Dlhá - Muži: 60 a viac rokov (1900 - 1962)     Počet: 5

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JOZEF POTOK 1958CK CYKLOŠPORT Kežmarok Áno
FRANTIŠEK FABUĽA 1958HaniskaÁno
JAROSLAV STACH1961BardejovÁno
JOZEF SABO1962PrešovNie
JÁN HLEBAŠKO1961deltaklub KošiceNie

Dlhá - Ženy: 15 - 39 rokov (1983 - 2007)     Počet: 3

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
KATARZYNA ŁUSZCZ1983BukowskoNie
SIMONA SABOLOVÁ 2000Podhroany Áno
JANA KLEMBAROVÁ1994Bike klub LIPAÁno

Dlhá - Ženy: 40 a viac rokov (1900 - 1982)     Počet: 6

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
SLÁVKA FLOREKOVÁ 1969BKL - LIPA Nie
EMÍLIA BABEJOVÁ1982Topasport.euÁno
JOZEFINA STACHOVA KLIMEKOVA1976BardejovÁno
ALENA ZAVACKA1977BardejovÁno
LUCIA PETROVIČOVÁ1976KošiceÁno
STANISLAVA VAVROŠEKOVÁ 1978Ck energia SvitNie

Krátka - Juniori (2004 - 2007)     Počet: 8

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JOZEF ŠVEC 2007Matovce Nie
ŠIMON PORÁČ2007Bike klub LipaÁno
SAMUEL PORÁČ2007Bike klub LipaÁno
TOMÁŠ POLAČKO 2004Zemplínske HámreÁno
MARTIN LUKAC2005VaniskovceNie
TADEÁŠ FICKO2006Podhorany Áno
MATÚŠ SEMAN2007PrešovÁno
RICHARD HAJKOVSKÝ2006CK MŠK KežmarokNie

Krátka - Muži: 19 - 39 rokov (1983 - 2003)     Počet: 54

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
STANISLAV ĎURAJ 1996GOČOVO Áno
JAROSLAV SUCHÁR1984OUTSITERZ Nie
RASTISLAV SMAK1984Blackbike.skÁno
LUKÁŠ JANČUŠ1998Raslavice Áno
LUKÁŠ MIČO1988PIL-STAV cykloteamNie
JAKUB BEDNÁR1988PIL-STAV cykloteamNie
MICHAL MIČO1991PIL-STAV cykloteamNie
ALEXANDER MATIA1991PIL-STAV cykloteamNie
ŠTEFAN KORBA1996PIL-STAV cykloteamNie
KRISTIÁN JANČUŠ2003RaslaviceÁno
DOMINIK GVUŠČ 1999RaslaviceÁno
KRISTIÁN GERMAN2000Horal RichvaldÁno
VÁCLAV HAVRILA 1987Nižný Hrušov Áno
MARIO OKAĽ1990Nižný HrušovÁno
MICHAL HAKOŠ1985Nižný HrušovÁno
ERIK MARTON1985Prešov Áno
MIROSLAV ZABKA1987HumenneÁno
MATEJ MIKULA1994PrešovÁno
MAREK KOVALIK1985Nižný OrlíkÁno
JOZEF BINDAS1994Cyklo Čajka RacingÁno
SAMUEL MOCHŇACKÝ1985PrešovNie
PETER PAVUK1991HervartovÁno
PETER KMEC1992.Áno
MARIÁN MEŠČAN1991Prešov Áno
MIROSLAV PALIČKA1983pro-body.skÁno
DANIEL KOŽLEJ1996KukováÁno
SLAVOMIR IVANOV1989VranovÁno
JAKUB MATEJ1996Fester pub racingÁno
PETER FERENČÍK1990PrešovÁno
PETER OPRYSKA1984Trebišov Áno
MAREK SLOBODNÍK 1983TrebišovÁno
MAREK VÁGÓ 1987Trebišov Áno
ĽUBOMÍR TOKÁR1985DemjataÁno
KRISTIÁN ELIÁŠ2000RaslaviceÁno
MICHAL ANTOL1985KubaÁno
PETER CEHELNÍK1986PrešovÁno
JÁN ROMAN 1989Vranov nad Topľou Áno
FRANTIŠEK DAŇKO1985KošiceÁno
PETER KRIŠANDA1994Fester pub RacingÁno
DAVID SIVAK1991KosiceÁno
ŠIMON TEJ1998Horal Richvald Áno
MAREK DUTKO1984Lear PrešovÁno
SLAVOMIR PAKAN1983PrešovÁno
RADOVAN KUNDRAT1989JanovceNie
ŠIMON LEŠIGA2003Stará Ľubovňa Áno
ŠTEFAN DANKOVIČ1983PrešovÁno
JAKUB CENGERI1994PodhoranyÁno
PETER SKLAR1990KST BESKYD SvidnikÁno
JURAJ SUČKO1990SučkovciÁno
MICHAL HUDÁK1987PrešovÁno
MICHAL ŠARŠALA 1986ADZ flyNie
MICHAŁ GOSZTYŁA 1984SanokNie
MILÁN SÁLYI1994Mátra Biker SCNie
JAN SADIV1986Nižný OrlíkNie

Krátka - Muži: 40 - 49 rokov (1973 - 1982)     Počet: 20

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ŠTEFAN MIŠKO 1982SninaÁno
DANIEL KLOBUŠOVSKÝ 1976Green Eco Home Prešov Nie
MILAN RUŠČANSKÝ1980OGCNICEÁno
MARTIN HUDY1982Lemra team KosiceÁno
MIKULÁŠ TIRPÁK1982Nižný KlátovÁno
JAROSLAV IZDENCZY1975PrešovÁno
PETER HAVALA1975Koňare-PoNie
CZESŁAW ŁUSZCZ1976BukowskoNie
PETER FELŠÖCI1977SninaÁno
MIROSLAV LESÁK1977KrušinecÁno
ĽUBOŠ HUŽVEJ1980SOPKA SeňaÁno
JAROSLAV SLOBODNÍK 1981Trebišov Áno
RÓBERT KEREK1977Mátra Biker SCÁno
HUBERT GŁOWACKI1975Jedlicze TeamNie
PIOTR GRZEBIEŃ1974KrosnoNie
DANIEL SZOPA1977KrosnoÁno
IGOR MITRO1980StrážskeÁno
MIROSLAV VAJDA1976GiraltovceÁno
MAREK HAJKOVSKÝ1977CK MŠK KežmarokNie
SLAVOMIR JURIGA1978GelnicaNie

Krátka - Muži: 50 - 59 rokov (1963 - 1972)     Počet: 14

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
FERENC SÁLYI1968Mátra Biker SCÁno
MICHAL HAJDUK1964KST Beskyd SvodníkNie
PETER FÁBRY1971blackbike.skÁno
MARIÁN KUCHTA1970CK Raslavice Áno
FRANTIŠEK BRODA1965PIL-STAV cykloteamNie
MAREK PETRUŠKA 1972Stropkov Áno
ONDREJ ŠVAČ1970Pečovská Nová VesÁno
ANDREJ GARGALOVIČ1966Veľké KapušanyÁno
MIROSLAV KOČÍK 1964Jakľofski bicigeľ Áno
MIROSLAV KUBA1966cyklo cajka PresovÁno
PETER PORÁČ1972Jakubova VoľaÁno
KAMIL PRUSÁK1965StropkovÁno
ANDREJ HLUBEN1971Družstevná pri HornádeNie
ONDREJ KOŠECKÝ1971Cykloklub SenecNie

Krátka - Muži: 60 a viac rokov (1900 - 1962)     Počet: 8

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JIŘÍ HOLUB1957CK MŠK KežmarokÁno
MIROSLAV FABIAN1954Košice Áno
JAROSLAV MATKOBIŠ 1957Svidnik Áno
MILOS OCHLAN1962STS Chojkovice-BrodNie
RUDOLF VAVREK 1954GiraltovceÁno
JOZEF BEDRUŃ1952StropkovÁno
IMRICH PETRÁŠ1962KošiceÁno
VENDELIN POLAKOVIČ1959KOŠICE - MYSLAVANie

Krátka - Ženy: 15 a viac (1900 - 2007)     Počet: 8

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
KRISTÍNA KLEINOVÁ 1995Raslavice Áno
ANNA FABUĽOVÁ 1961HaniskaÁno
EMA DEMČÁKOVÁ1999PrešovÁno
DIANA GARGALOVIČOVÁ1976Veľké KapušanyÁno
MARIA IVANOV1990VranovÁno
TATIANA BODRUCKÁ 1982Bardejov Áno
SIMONA PAVLÍKOVÁ2002PrešovÁno
MICHAELA LIČAKOVÁ1998DemjataÁno
Kategória Registrovaných
Dlhá - Juniori1
Dlhá - Muži: 19 - 39 rokov48
Dlhá - Muži: 40 - 49 rokov28
Dlhá - Muži: 50 - 59 rokov9
Dlhá - Muži: 60 a viac rokov5
Dlhá - Ženy: 15 - 39 rokov3
Dlhá - Ženy: 40 a viac rokov6
Krátka - Juniori8
Krátka - Muži: 19 - 39 rokov54
Krátka - Muži: 40 - 49 rokov20
Krátka - Muži: 50 - 59 rokov14
Krátka - Muži: 60 a viac rokov8
Krátka - Ženy: 15 a viac8
SPOLU:212

SPONZORI:

sponzori

ORGANIZÁTOR PRETEKU:

logo_organizator

Raslavický pedál obec Raslavice, CK Raslavice

  • Adresa: Ku Amfiteátru 086 41 Raslavice, Raslavice
  • Telefón: +421 915 203 468
  • Email: raslavickypedal@gmail.com