Tabuľka registrovaných: JANTEX Banské - Mláčky 2022

Hlavná - Elite (2004 - 1993)     Počet: 5

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MARIÁN BARAN1999ŠK Banské Áno
ĽUBOŠ KALINIČ1997NightRiders SninaÁno
TOMÁŠ HREBÍK1998SWIETELSKY SLOVAKIA CYCLING TEAMÁno
PETER BUKSAR1996KC MichalovceNie
ADAM MINÁRIK2002TrenčínNie

Hlavná - Muži A (1992 - 1983)     Počet: 6

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MATÚŠ HAJNÍK1989Vranov nad TopľouNie
PETER GERA1987Šk BanskéÁno
MICHAL JENČO1992Vranov nad TopľouNie
TOMÁŠ KOVÁČ1988KC MINie
TOMAS KOBAC1988KCMINie
PETER PISKO1990KošiceNie

Hlavná - Muži B (1982 - 1973)     Počet: 16

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JÁN PODSTAVSKÝ1978Olympijský klub Michalovce Nie
MARTIN FAZEKAŠ1982Ľadobroci VranovNie
MARTIN KRIVJANČIN1982Modrá nad CirochouÁno
JOZEF LENGEN1978SokoľÁno
MARTIN OROSI1979VranovÁno
PAVOL PAČUTA1978Vranov/LomnicaÁno
DUŠAN PEHANIČ 1978KC MichalovceÁno
PETER HOST1979Vranov nad ToplouNie
IGOR ZAJAC1974AUTOGLYMÁno
MIKO PAĽO 1977KC Michalovce Áno
VLASTIMIL CHABA1974KošiceNie
VLADIMIR OROSI1978KosiceNie
MARCEL KOŠČO1975KC MichalovceNie
BOHUMIL ONDRUŠ1976RozhanovceÁno
JAN KOČIK1977Košice Nie
JÁN DOĽACKÝ1981Nižný HrabovecÁno

Hlavná - Muži C (1972 - 1963)     Počet: 9

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MICHAL IVANČO1970ŠK BanskéÁno
MILAN IHNÁT 1964KC Michalovce Áno
MARTIN OČKÁŠ 1970oky team Nie
VLADIMÍR LUKÁČ1970ESAT.skÁno
PETER STEC1970KCMI Áno
JOZEF BLAŠKO1971KC MichalovceÁno
MILAN MAZÚR1967KC MichalovceÁno
PETER VLODARCZYK1969KC MichalovceNie
STANISLAV DŽUGAN1963Cyklo MichalovceNie

Hlavná - Muži D (1962 - 1958)     Počet: 4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JOZEF SABO1962PrešovÁno
MILOS OCHLAN1962STS Chvojkovice-BrodNie
PETER MADARASZ1958košiceNie
ZDENO GERBOC1960SninaÁno

Hlavná - Muži E (1957 - 1900)     Počet: 2

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
PAVOL KOSTKA1946Spisska BelaNie
PETER MAJER 1955KC Michalovce Áno

Hlavná - Žena A (2004 - 1981)     Počet: 3

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
BIBIÁNA IVANČOVÁ1999ŠK Banské Áno
SANDRA IVANKOVÁ2002KOB ATU KošiceÁno
LENKA MOLČÁNYIOVÁ1982KošiceNie

Hlavná - Žena B (1980 - 1900)     Počet: 1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ANNA MATIOVÁ1969ŠK BanskéÁno

Hlavná - MTB (2022 - 1900)     Počet: 1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MICHAL IVANIČ1974Vranov n.T-LomnicaNie

Hlavná - Kadeti (2007 - 2005)     Počet: 1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
TOMÁŠ DUNAJ2005SninaÁno
Kategória Registrovaných
Hlavná - Elite5
Hlavná - Muži A6
Hlavná - Muži B16
Hlavná - Muži C9
Hlavná - Muži D4
Hlavná - Muži E2
Hlavná - Žena A3
Hlavná - Žena B1
Hlavná - Handbike0
Hlavná - MTB1
Hlavná - Kadeti1
Hlavná - E-BIKE0
SPOLU:48

SPONZORI:

sponzori

ORGANIZÁTOR PRETEKU:

logo_organizator

ŠK Banské