Hlavná - muži A (2004 - 1983)     Počet: 16

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MATUŠ TIRPAK1989MBO StrážskeÁno
ŠTEFAN MACHO1986MedzilaborceÁno
STANISLAV DŽADO1991MBO StrážskeÁno
MARIÁN MICHALČO1983Justeco-NezmrzliaciNie
MATÚŠ MRIZ1998ŽiadnyÁno
TOMÁŠ PETKO1985Topoľovka Áno
DUŠAN ŠAŠŠ1985Stopa MichalovceÁno
MARTIN FOLENTA1996Punishers Bike TeamÁno
RENÉ FEDURCO 1993BahňataÁno
LUKÁŠ JAROŠ1986HumennéÁno
MICHAL TREĽO1985TrebišovÁno
VÁCLAV STRŽÍNEK1991Sninské mačiakyNie
DANIEL KOVÁČIK1996Považská BystricaNie
FRANTIŠEK ŠVÁB1990MTB Čuňoši Hubková Áno
MARCO BASOŠ2003HumennéNie
TADEÁŠ KAPKO1996MARACANA HANKOVCENie

Hlavná - muži B (1982 - 1973)     Počet: 13

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MATEJ FILČÁK19791. Atletický klub HumennéÁno
MARTIN CHOMA 1982Rozhanovce Áno
MICHAL DANKO1980SCK HUMENNÉ Áno
ADRIAN DEVEČKA1978MichalovceNie
PETER LUKÁČ 1982Triatlonovy Klub Prešov Nie
MARCEL HADVAB1973Guľaš klub SninaÁno
MICHAL CAPCARA1976Mtb Čuňoši HubkováÁno
JOZEF HIŠEM1979Belá nad CirochouÁno
JAN FEDORKO1982HumennéNie
MARTIN HORŇAK1979Vysoká nad UhomÁno
MARCEL KRAČUNÍK 1979Mtb Čuňoši Hubková Humenné Áno
IGOR ŠTEFAN 1978Cyklo klub Humenné Nie
RUDOLF ZEĽO1973TopoľovkaNie

Hlavná - muži C (1972 - 1963)     Počet: 12

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MARTIN ŠALATA1969UdavskéNie
MIROSLAV SMETANA1964BK MedzilaborceNie
MARIÁN KUNDRAT1967BK HumennéÁno
RASTISLAV ŠTENDA1965O5BK FURČANie
KAROL KRABÁČ1965Pre moje ZlatoÁno
MARTIN PIZUR1967HumennéÁno
VRATISLAV LIPOVSKÝ1965MBO StrážskeÁno
VLADISLAV LIPOVSKÝ1969MBO StrážskeÁno
JAROSLAV PAĽO1970Humenné Áno
ŠTEFAN PEREGRIM1968Trade HumennéÁno
JAROSLAV HOCKICKO1969StropkovNie
MARKO BERKO1968PrešovNie

Hlavná - muži D (1962 - 1900)     Počet: 4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
PETER IMRICH1950Soľ Áno
JURAJ ČOKINA1956HumennéÁno
IGOR PRIBULA1962Prima VranovNie
IMRICH MIHOK1954KošiceNie

Hlavná - ženy E (2004 - 1983)     Počet: 9

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
PETRA DŽADOVÁ1990MBO StrážskeÁno
MIROSLAVA DILMOHAMED1983HumennéÁno
LUCIA PAŠKOVÁ1993JabloňÁno
KATARÍNA GERBOCOVÁ1984SninaÁno
ANNA PAŽUROVÁ 1985SninaÁno
ZUZANA BOCHOVA1983GiglovceÁno
VIKTÓRIA POLOVKOVÁ2000Humenné Áno
BEÁTA BACHUROVÁ1988HumennéNie
IVANA ŠVIGÁROVÁ20031.Atletický klub HumennéNie

Hlavná - ženy F (1982 - 1973)     Počet: 12

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
LÍVIA KADUKOVÁ1979Active life team, KošiceNie
SILVIA VOJTKOVA1974JednotlivecNie
ANNA FEDURCOVÁ1975Pre moje ZlatoÁno
JANA DEMKOVÁ1973HumennéÁno
JANA ROKITOVA1975HumenneÁno
KATARÍNA MAGUROVÁ 1981Humenné Áno
LENKA KOLENÍKOVÁ1981Spartan Training group HumenneÁno
JANA PAŠKOVÁ1978HumennéÁno
ALENA ROSOĽANKOVÁ 1978BK Humenné Áno
MARTA ZEĽOVÁ1973TopoľovkaNie
LUCIA MULLEROVA 1981MBO Strážske Nie
MARCELA DROPPOVA1978Active life Nie

Hlavná - ženy G (1972 - 1900)     Počet: 3

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MARIA SABOLOVA1970YetyÁno
ANNA LABANCOVÁ 1971Humenné Áno
MARCELA MARCINOVÁ 1970BK HumennéÁno

Hlavná - juniori (2022 - 2005)     Počet: 2

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
VIKTOR HADVAB2007Guľaš klub SninaÁno
MATEO DANKO2018Vranov nad TopľouNie

Hlavná - juniorky (2022 - 2005)     Počet: 4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JANA MIHAĽKOVÁ20061.AK HumennéÁno
FAREEDA DILMOHAMED2006HumennéÁno
LINDA LUKÁČOVÁ2018PrešovNie
DÁRIA DANKO2013Vranov nad TopľouNie
Kategória Registrovaných
Hlavná - muži A16
Hlavná - muži B13
Hlavná - muži C12
Hlavná - muži D4
Hlavná - ženy E9
Hlavná - ženy F12
Hlavná - ženy G3
Hlavná - juniori2
Hlavná - juniorky4
SPOLU:75

SPONZORI:

sponzori

ORGANIZÁTOR PRETEKU:

logo_organizator

Bežecký klub Humenné

  • Telefón: +421 915 694 090
  • Email: bkhumenne@gmail.com