Tabuľka registrovaných: GOSH® Cez Iľovnícky hrebeň 2022

Dlhá trať - Dorastenci (2022 - 2004)     Počet: 2

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MICHAL HOVANEC2012Nižný klatov Nie
NIKOLAS HOVANEC 2013Nižný klatov Nie

Dlhá trať - Muži A (2003 - 1983)     Počet: 14

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
SAMUEL MALOŠ 2003Bicyclegarage Áno
RUDOLF DZUREŇ1994blackbike.skNie
PETER ZIVCAK1984ProSport Team KošiceNie
KAROL GRANČAI1983BICYCLE GARAGEÁno
MARIÁN SURNIČIN1985Bikesport HumennéÁno
LUKÁŠ SATVÁRI 1990HK Slaňak Nie
MARTIN BAK1991HK Slaňák Vranov n/TNie
PETER KÁL1986KošiceÁno
ALEX LACÚCH2001Decathlon MartinÁno
MIROSLAV ILAVSKÝ 2002CK Energia Svit Áno
PETER SKLAR1990SvidnikÁno
MARTIN KRISTÁLY 1994Continental Sportclub ZvolenÁno
BRANISLAV KALANIN1999Punishers Bike TeamNie
MATÚŠ GOGA1988SWIETELSKY SLOVAKIA CYCLING TEAMNie

Dlhá trať - Muži B (1982 - 1973)     Počet: 11

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MICHAL DANKO1980Cykloklub HumennéÁno
TOMÁŠ GRIBANIČ1982Pro-body sport teamÁno
JOZEF MARTIŠKA1981KNAC RužomberokNie
PETER DZURNAK1982Gelnica Áno
PAVOL HALŽA1978Pro-body sport teamNie
JOZEF JAŠKO1982PrešovÁno
RASTISLAV KONČEK1975KošiceÁno
JÁN JANOČKO1982KošiceÁno
IGOR ZAJAC1974AUTOGLYMÁno
RADOVAN KRČULA1981Horská PolíciaÁno
TOMÁŠ HAUSER1982ProSport Team KošiceÁno

Dlhá trať - Muži C (1972 - 1963)     Počet: 4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
VLADIMÍR KAKALEJČÍK1966GelnicaÁno
RUDOLF DZUREŇ1964Malá IdaNie
RASTISLAV BALOČKO1971MADBIKER KošiceÁno
FRANTIŠEK ŠMELKO1968ProSport Team KošiceÁno

Dlhá trať - Muži D (1962 - 1900)     Počet: 2

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
FRANTIŠEK FABUĽA 1958HaniskaÁno
ZDENKO GERBOC1960SninaÁno

Stredná trať - Dorastenci (2022 - 2004)     Počet: 5

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
TADEÁŠ ČOP2004SninaÁno
TOMÁŠ POLAČKO2004Zemplínske HámreÁno
ŠIMON DOBOŠ2005Zemplínska TeplicaÁno
DOMINIK MAKO2005Time4fun cycling teamNie
TOMÁŠ MOŇOK2005KošiceNie

Stredná trať - Muži A (2003 - 1983)     Počet: 30

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MAREK BURDA1997Tribeč RidersÁno
JÁN LEŠKO1987SCK HumennéÁno
RADOVAN DINDAK1983Dlhé KlčovoÁno
MIROSLAV KRAĽ1987ADZ-FLY-TEAMÁno
DOMINIK TROJČÁK1995KOSTOĽANY NAD HORNÁDOMÁno
MATÚŠ LENHART1984SenecÁno
TOMAS BUKOVSKY1992Time4FunÁno
ĽUBOMÍR KOČIK1991PROefektNie
PETER HADBAVNÝ1993MTB Slovenský opál Nie
MARIAN SCHUSTER1985Blackbike.skÁno
JAKUB KARAŠČÁK 2003SninaNie
JÁN VEĽAS1987SCK HumennéÁno
MARCEL BELIČÁK1996Spišská Nová Ves Áno
MAROŠ VALENT1988KošiceÁno
MICHAL ČVERHA1998CK Raslavice Nie
MICHAL ŠARŠALA 1986ADZ-FLY TEAMNie
STANISLAV FEDORKOVIČ1990StropkovÁno
BRANISLAV FEDORKOVIČ1990StropkovÁno
ŠTEFAN MAMRILLA1995KošiceÁno
JOZEF TOMČO1983KošiceÁno
DANIEL GAVURA1988SninaÁno
MATEJ KURINEC1993KošiceÁno
TIBOR HREŠČÁK1992KošiceÁno
JOZEF KOVÁČ1993Dlhé nad CirochouÁno
TOMÁŠ SOMOROVSKÝ1987Tri klub KEÁno
RÓBERT GOMBALA1987MTBIKERNie
ANDREJ BOGDAŇ1986KošiceNie
MIREC ZAGORA1986CK HumennéNie
MARCEL SCHWENK1985SninaNie
MARIÁN MIKA1996SninaNie

Stredná trať - Muži B (1982 - 1973)     Počet: 34

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
PATRIK SEPELA1982sepela.skNie
ONDREJ HRIC1982Dlhé KlčovoNie
JAN DINDAK1981Dlhe KlčovoÁno
MAREK GERGEĽ1982Zemplínske HradišteÁno
PETER BALOG1980KošiceÁno
SLAVOMIR JURIGA1978GelnicaÁno
KAROL RONAY1979KošiceÁno
MARTIN SOKOL1977Auto Gabriel Bike TeamÁno
ĽUBOMÍR BODNÁR 1978ADZ-FLY-TEAMNie
RADOVAN SNINSKY1977AB SeredÁno
FRANTIŠEK TIMKO1982KošiceÁno
PETER TAJKOV1974Košice Nie
VLASTIMIL CHABA1974KošiceÁno
VLADIMIR OROSI1978VT TeamNie
JAN FEDORKO1982HumennéNie
MARTIN OROSI1979Vranov nad TopľouÁno
FRANTIŠEK BABINČÁK1977PrešovÁno
ROMAN SIMKO1979KošiceÁno
JULIUS FICZERE1976SB-Seňa BikersÁno
ĽUBOMIR CHRIPKO1977SB-Seňa bikersÁno
JOZEF LENGEN1978SokolÁno
MICHAL KREPELKA1982KošiceÁno
LUBOMIR RADA1974KošiceÁno
JÁN ŠMIHULA 1981Kráľova LehotaÁno
RASTISLAV POPADINEC1976MIchalovceÁno
MIROSLAV FARKAŠ1979ProSport Team KošiceNie
PETER PABIN1981HumennéNie
PETER HAVALA1975PrešovÁno
MARTIN BARTOŇ1974vetroplach.skNie
PATRIK PAUMER1977Bike klub LIPANie
MICHAL MAKOVEC1975HumennéÁno
PETER ŽIAK1981AMATE TeamÁno
SLAVOMIR ŠPAK1976Cyklošpak Nie
JAN BLANAR1973KosiceNie

Stredná trať - Muži C (1972 - 1963)     Počet: 8

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MILAN IHNÁT 1964KC Michalovce Áno
PETER CENTKO1972PrešovNie
LADISLAV CSÓKÁS1972Spedos SlovenskoNie
STEFAN COPIK1971SninaÁno
ŠTEFAN BORKO1967KLUB CYKLISTOV MICHALOVCEÁno
DANIEL WELL1971Jantex Humenné Nie
RÓBERT VARGA 1971StropkovNie
DUSAN FEDAK1967ProSport Team KosiceNie

Stredná trať - Muži D (1962 - 1900)     Počet: 3

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
PETER MADARASZ1958ProSport Team KošiceNie
LUMÍR PELIKÁN1960Liptovský MikulášNie
MILO CIMBALA1959StropkovNie

Stredná trať - Ženy A (2003 - 1983)     Počet: 1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
TIMEA ŠTRBÁKOVÁ1994PROefekt teamÁno

Stredná trať - Ženy B (1982 - 1973)     Počet: 2

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
LUCIA PETROVIČOVÁ1976KošiceÁno
LUCIA ŽIAK ROHÁČOVÁ1980AMATE TeamÁno

Stredná trať - Ženy D (1962 - 1900)     Počet: 1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
ANNA FABUĽOVÁ 1961HaniskaÁno

Krátka trať - Dorastenci (2022 - 2004)     Počet: 5

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MAREK FIĽKO2005MichalovceÁno
ŠIMON PORÁČ2007Bike Klub LipaÁno
SAMUEL PORÁČ2010Bike Klub LipaÁno
PETR MAKOVEC2008HumennéÁno
MAREK HARVILIK2007HumennéÁno

Krátka trať - Muži (2003 - 1900)     Počet: 27

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
DAVID DOLEZI1992Punishers Bike TeamÁno
DOMINIK CHOMA1992Punishers Bike TeamÁno
PETER BURCIN1992Punishers Bike TeamÁno
VLADIMÍR PETRÁK1986MichalovceÁno
MATÚŠ CUPRÍK1994Vyšné RemetyÁno
ONDREJ MOLNÁR1990MichalovceÁno
ĽUBOMÍR MIĽOVČÍK 1990MichalovceÁno
MIROSLAV RADA1978HudcovceÁno
MAREK ČABÁK2000Punishers Bike TeamÁno
FRANTIŠEK DAŇKO1985Košice - ZápadÁno
ADRIÁN BOŠKO1997Punisher Bike TeamNie
MAROŠ PETER1994Jump sport ridersNie
RÓBERT GREGA1987Veľký FolkmarÁno
SLAVO BURDA1983MTB MOSIR DUKLANie
MARTIN BUZGO1991Punishers Bike TeamNie
PATRIK FIALA2003HumennéÁno
VLADIMÍR PAVČO1980SCK HumennéÁno
JAROSLAV IZDENCZY1975PrešovÁno
ROMAN RADA2003HumennéÁno
MATÚŠ GLADIČ1996Bike Klub LipaNie
ERIK MIHAĽOV1985Cyklo-Turistický klub TopoľovkaÁno
TOMÁŠ HUDACKÝ1989Vranov nad TopľouNie
JAROSLAV ONDUŠKO1998MTB Hubková Čuňoši Áno
PETER PORÁČ1972Jakubova VoľaÁno
JOZEF KURTY1979KST BESKYDÁno
JÁN BENEJ1988SCK HumennéÁno
VÁCLAV STRŽÍNEK1991Hanácké esaÁno

Krátka trať - Ženy (2003 - 1900)     Počet: 4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
DENISA JACKOVÁ1980KošiceÁno
ŽANETA BARANOVÁ1998RadomaÁno
RENATA BURDA1980MTB MOSIR DUKLANie
MÁRIA SURNIČINOVÁ1987BIKE SPORT HumennéÁno
Kategória Registrovaných
Dlhá trať - Dorastenci2
Dlhá trať - Dorastenky1
Dlhá trať - Muži A14
Dlhá trať - Muži B11
Dlhá trať - Muži C4
Dlhá trať - Muži D2
Dlhá trať - Ženy A0
Dlhá trať - Ženy B0
Dlhá trať - Ženy C0
Dlhá trať - Ženy D0
Stredná trať - Dorastenci5
Stredná trať - Dorastenky0
Stredná trať - Muži A30
Stredná trať - Muži B34
Stredná trať - Muži C8
Stredná trať - Muži D3
Stredná trať - Ženy A1
Stredná trať - Ženy B2
Stredná trať - Ženy C0
Stredná trať - Ženy D1
Krátka trať - Dorastenci5
Krátka trať - Dorastenky0
Krátka trať - Muži27
Krátka trať - Ženy4
SPOLU:154

SPONZORI:

sponzori

ORGANIZÁTOR PRETEKU:

logo_organizator

SCK - Slovenský cykloklub Humenné