Tabuľka registrovaných: NEMEC Cez Iľovnícky hrebeň 2020

Stredná trať - Juniori (2020 - 2002)     Počet: 1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
SAMUEL MALOŠ2003STARBIKE PrešovNie

Krátka trať - Kadeti (2004 - 2005)     Počet: 1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JÁN UCHAĽ2005KCMI MichalovceNie

Dlhá trať - Muži A (1981 - 2001)     Počet: 6

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MICHAL DANKO1980Laborecká MTBNie
RÓBERT SOTÁK1991KCMIÁno
PETER BEHUN1986HumennéNie
BORIS KAKUTA1998HumennéNie
ŠTEFAN MACHO1986MedzilaborceNie
TOMAS KREMPASKY1989sport-proNie

Stredná trať - Muži A (1981 - 2001)     Počet: 6

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
TOMAS BUKOVSKY1992ČečejovceÁno
MARIÁN MICHALČO1983Justeco NezmrzliaciNie
TOMAS ADAMIK1986StupavaNie
TOMAS GRIBANIC1982pro-body sport teamÁno
FERENTS GUTLEBET 1988Uzhhorod Nie
PETER FOLTA1985Sportakus cycling teamNie

Krátka trať - Juniori (2002 - 2003)     Počet: 1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
SAMUEL GUBA2003HumennéÁno

Dlhá trať - Muži B (1971 - 1980)     Počet: 4

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
SLAVOMÍR JANČIŠIN1975Fuziky - CKHKÁno
DANIEL BUGOŠ1977Bike KendiceNie
PAVOL HALZA 1978pro-body sport team Nie
DRAHOMÍR MATTA1977Alfa vlk TrhovišteNie

Stredná trať - Muži B (1971 - 1980)     Počet: 6

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
VITALII KAPRAL1979Velka BereznaNie
SLAVOMIR JURIGA1978GelnicaÁno
IGOR STEFAN1978KpzhumenneNie
PETER BALOG1980KošiceÁno
KAROL RÓNAY1979KošiceÁno
SLAVOMIR PREJSA 1977mtb čunoši HumenneÁno

Krátka trať - Muži (1900 - 2001)     Počet: 6

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
MAREK BURDA1997Tribeč RidersÁno
BALAZH IVAN1966MTB VB bikeNie
SLAVOMIR MATEJ1964PopradNie
KAMIL GERBOC1968AutoSportBMW SninaÁno
FRANTIŠEK DEBRECÉNYI1999Humenné Nie
ROBERT GREGA1987Veľký FolkmarNie

Dlhá trať - Muži C (1961 - 1970)     Počet: 1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
JAN LUKACISIN1969KriWo Team Jantex HumenneNie

Stredná trať - Ženy A (1981 - 2001)     Počet: 1

MENO A PRIEZVISKO ROK NARODENIA Krajina TÍM Platba
VLADIMIRA ZUBAKOVA1982KosiceNie
Kategória Registrovaných
Dlhá trať - Juniori0
Krátka trať - Kadeti1
Stredná trať - Juniori1
Stredná trať - Muži A6
Krátka trať - Juniori1
Dlhá trať - Muži A6
Krátka trať - Muži6
Dlhá trať - Muži B4
Stredná trať - Muži B6
Krátka trať - Kadetky0
Stredná trať - Muži C0
Dlhá trať - Muži C1
Stredná trať - Muži D0
Krátka trať - Juniorky0
Dlhá trať - Muži D0
Krátka trať - Ženy0
Dlhá trať - Ženy0
Stredná trať - Juniorky0
Stredná trať - Ženy A1
Stredná trať - Ženy B0
Stredná trať - Muži - ELEKTRO0
Stredná trať - Ženy - ELEKTRO0
SPOLU:33

SPONZORI:

sponzori

ORGANIZÁTOR PRETEKU:

logo_organizator

Laborecká MTB

  • Adresa: Lackovce 62, 066 01 Lackovce
  • Telefón: +421 950 442 448
  • Email: info@laboreckamtb.sk
  • Web: www.laboreckamtb.sk